Nadat alle spelers en andere vrijwilligers van hun welverdiende vakantie hebben genoten zijn afgelopen week de repetities weer begonnen. Iedereen is lekker enthousiast en gezamenlijk werken ze toe naar depremiere op 25 september.
Kaartverkoop
De kaartverkoop gaat mooi gestaag door. Elke avond kunnen er maximaal 300 personen de voorstelling bijwonen. De tickets zijn uitsluitend verkrijgbaar via VanPlan. Zie hiervoor onderstaande link:
Op het slotplein komt een tribine met kuipstoeltjes. De voorstelling begint om 20.30 uur. De deuren gaan open om 20.15 uur. Vanaf 19 uur kun je terecht in de tent en het plein voor het Poptaslot (Slotleane). Daar kun je een drankje oid doen. Het deel voor de pauze duurt ca. 1 uur. Na de pauze van een half uur vangt het tweede en laatste deel van ongeveer 50 minuten aan.
Ook in de pauze en na afloop is de tent open.
Vrijwilligers
Elke voorstelling zijn er ca 50 vrijwilligers actief in de rol van speler, grime, decor, kostuums, scanners tickets, verkeersregelaars, beveiligingscoordinator en overig. Super dat dit in Marsum kan!
Het wordt dan ook een iepenloftspul dat je niet mag missen!