De houten palen met wegwijzers eraan zijn weer in ere hersteld. De paal bij het dorpshuis mistte sinds de aanleg van het dorpsplein, van andere palen waren de bordjes niet meer compleet en het onderhoud van alle palen was slecht. We hebben Oepie Larooi gevraagd of hij de palen weer wilde herstellen. Hij had ja gezegd, maar later bleek “de put” wel aanzienlijk groter dan eerst ingeschat. Gelukkig had hij hulp van Bertus Boersma en Tjeerd Baarda.
De palen zijn verwijderd en in Lunia-state geschuurd, in de grondverf gezet en daarna in de aflak. Veel werk zat vervolgens in het schilderen van de verzonken letters. Gerrit Julianus heeft de vermiste aanwijsborden weer gemaakt. Jan Venema heeft de namen er weer in gezet.
Zaterdag 21 april zijn de laatste palen weer herplaatst. Hadden we vooraf geweten dat het zoveel werk was geweest, dan hadden we dit niet durven vragen. Dorpsbelang is deze mannen veel dank verschuldigd.